Нещодавно у Ковелі «by Pryhodko». Сучасне, розташоване у м. Львів на власній виробничій базі високоточне обладнання, високоякісні матеріали та високопрофесійний персонал забезпечують виготовлення меблів виключно на рівні світових стандартів.

Запорукою стабільного розвитку нашої компанії, яка в Україні впродовж десяти років виготовляє меблі, є передовий інноваційний досвід численних європейських компаній, набутий командою «by Pryhodko» в співпраці з ними.

Компанія реалізує меблі не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном. Успішному просуванню наших товарів до вибагливого зарубіжного споживача сприяє еко-сертифікація, яку меблева студія «by Pryhodko» пройшла у Європі.

Корпус кухонь виготовляються виключно з австрійської ДСП «EGGER», фасад акриловий «Niemann» (Німеччина) та «CMМ» (Польща).

Класичні кухні «GeosIdeal» виготовляються лише з масиву ясеня та дубу. Термін виконання – 2-2,5 місяця.

Окрім цього, для комплектації меблів «by Pryhodko» використовує високотехнічні та ергономічні системи зберігання «Blum» (Австрія), «KESSEBÖHMER», «Hettich», «Hдfele» (Німеччина).

Одними з «фішок» салону є монтаж для меблів LED-освітлення, а також використання унікального пристрою для вимірювання індивідуальної висоти стільниці, що ідеально пасуватиме персональній антропометрії господині кухні. Усе це додає зручності під час експлуатації кухонного начиння.